Del nga rruga automjeti në Korçë, tre të lënduar

Një automjet ka dalë nga rruga tek Ura e Zvezdes në Korçë. Mësohet se për pasojë kanë mbetur të lënduar tre persona.

Ata janë dërguar në Spitalin e Korçës dhe janë jashtë rrezikut për jetën pasi kanë marrë vetëm dëmtime të lehta.

LEXO EDHE  VIDEO-LIVE/ Bashkia iu heq banerat elektoralë, Mehmetaj në zyrën e Subashit

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.