E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Vlore

Etiketim: vlore

Kryeministri nga Vlora: Jemi në një betejë që nuk i dihet...

Pas takimit që zhvilloi me strukturat e Partisw në Vlorw kryeministri edi rama bwri njw deklaratë për mediat, duke iu përgjigjur ashtu sikundër ai...

U largua nga Durrësi se e detyruan bandat? Ja çfarë thotë...

Kryeministri Edi Rama ka hedhur poshtë deklaratat e Berishës se takimi me Lefter Kokën dhe Indrit Doklen, ish kreun e bandës së Durrësit e...

Policia aksion blic në Vlorë, ja çfarë synohet

Policia e Vlorës po zhvillon një aksion blic në disa lagje të qytetit. Sikundër raportohet, aksioni synon kapjen e personave të shpallur në...

Dogjën të gjallë nënë dhe bir, prokuroria kërkon burg përjetë për...

Prokuroria kërkon burg përjetë për Hysnie Hoxhallarin dhe Kasem Pirjasin, të cilët dy vite më parë vranë Olsi dhe Selkie Hoxhallarin,vjehrra dhe burri i...

Lajmi i Fundit/ Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësoren

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një makinë ka përplasur një këmbësore. Gjendja e saj ende nuk bëhet...

Aksident në Vlorë, makina përmbyset në rrugë, humb jetën një person

Një aksident ka ndodhur në rrugën e vjetër Vlorë-Fier. Sipas informacioneve, makina ka dalë nga rruga dhe një person ka humbur jetën. Burime për mediat...

Nuk gjen qetësi sërish Kadastra e Vlorës, ndodhin ndryshime në kupolën...

Kadastra e Vlorës nuk po gjen sërish qetësi. Tashmë ndryshimet në këtë agjenci po ndodhin në rang zv. Drejtorësh. Bëhet e ditur se dy zv....

Vetëhelmohet me fotoksinë, humb jetën 62-vjeçarja në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një 62-vjeçare është vetëhelmuar me fotoksinë. Burime për mediat, bëjnë me dije...

Drogë dhe dhunë në familje, dy të arrestuar në Vlorë

Dy të rinj u arrestuan për vepra të ndryshme penale. Rasti i parë u regjistrua në Dhërmi, ku u arrestua shtetasi me inicialet E. Q.,...

Bilanc tragjik – Përgjaken rrugët, tre aksidente me dy të vdekur...

Tre aksidente brenda pak orëve kanë përgjakur rrugët në vend. Një i moshuar i cili drejtonte një motor u aksidentua nga një automjet në...

VIDEO/ Aksident i rëndë në Vlorë, një i vdekur dhe një...

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake, një person ka mbetur i vdekur në vend ndërsa një tjetër...

Denoncimi/ 700 euro për të shkuar drejt Italisë nga Porti i...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar denoncimin e një qytetari lidhur me atë që po ndodh në Portin e Vlorës, për të cilin shkruan se...

Kapet me lëndë narkotike, arrestohet 23-vjeçari

Policia e Vlorës arrestoi një 23 vjeçar, i cili është kapur me lëndë narkotike. Sipas policisë, arrestimi i të riut është bërë në rrugën Peshkëpi-Lubonjë,...
WhatsApp DENONCO