Ironia e Palokës: E kuptuat tani sa vizionar është Rama/ FOTO

Nënkryetari i PD, Edi paloka, ka ironizuar përes rrjeteve sociale, Kryeministrin Edi Rama. Paloka ka postuar në rrjet dy foto, ndërsa shkruan “e kuptuat pse Rama është vizionar?”.

“E kuptuat tani sa vizionar është Rama…?

Të gjitha rrugët që bënë Berisha e Basha u bllokuan nga bora.

Asnjë nga aeroportet dhe rrugët që “ndërtoi” Rama në këto tetë vite nuk e gjeti gjë!

LEXO EDHE  Sondazhi për Fierin, ja si ndahen mandatet mes PS, PD dhe LSI

Ja pra ku janë avantazhet e veprave në 3D që nuk i kuptonit ju!!”, shkruan Paloka.

Reagimi i nënkryetarit të PD vjen në një kohë kur pothuajse në të gjitha akset rrugore të vendit ka bllokime, ndërsa kompanitë që kanë marrë përsipër pastrimin janë inekzistente.