E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Paloka: Rama në 2017 bëri gjithçka dhe nuk mori më shumë...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, drejtues politik në Qarkun e Durrësit, u shpreh se ky qark ka qenë historikisht i djathtë, ndërsa shtoi se...

“Aksident nga zhavorri në rrugë pa drita”, Paloka: Punojnë natën, rrezikojnë...

Drejtuesi politik i PD në qarkun e Durrësit, Edi Paloka ka denoncuar rilindjen se po rrezikon jetën e banorëve për vota. ‘Sipas Palokës, sot një...

Paloka: Në 8 vite Rama nuk bëri asgjë për interesat e...

"Në 8 vite nuk është bërë asnjë gjë për interesat e shqiptarëve", u shpreh drejtuesi politik i PD në Qarkun e Durrësit, Edi Paloka,...

Paloka: Ramën e kanë braktisur edhe socialistët, më 25 prill votoni...

Drejtuesi politik i PD për qarkun e Durrësit, Edi Paloka, u shpreh gjatë një takimi elektoral në Fushë-Krujë, se pakënaqësia ndaj Edi Ramës u...

Edi Paloka: Me Edi Ramën, shqiptarët në garë me sirianët kush...

Drejtuesi Politik i Qarkut Durrës Edi Paloka, u tha banorëve të Katundit të Ri se ai do t’i prezantojë në Parlament, pavarësisht bindjeve të...

VIDEO/ Paloka: Rama synon të pasurojë veten, shqiptarët kanë luftë me...

Nënkryetari i PD, Edi Paloka, i cili është drejtues politik i kësaj partie në qarkun e Durrësit, u shpreh sot gjatë një takimi me...

Rama largoi Gjermenin nga listat e kandidatëve, Paloka: E vetmja që...

Drejtuesi politik i demokratëve për qarkun e Durrësit, Edi Paloka, nënkryetar i PD, ka vlerësuar ish-ministren Eglantina Gjermeni, e cila nuk do të jetë...

Thirrja e Palokës: Më 25 prill të ndalim Edi Ramën

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, njëherazi edhe drejtues politik i kësaj partie për qarkun e Durrësit, ka reaguar me një shënim në rrjetin...

‘I pafytyrë në çdo gjë’ Paloka nxjerr zbuluar Ramën

Nënkryetari i PD dhe drejtuesi politik i kësaj partie për qarkun e Durrësit, Edi Paloka, ka reaguar pas videos së kryeministrit Rama nga...

“E kam edhe me fakte, me video”/ Paloka: Mazhoranca ka nisur...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, njëherësh drejtuesi politik i qarkut të Durrësit, i ftuar në emisionit “Kjo Javë” me moderatoren Nisida Tufa foli për...

Koalicion me 14 parti, Paloka: Synojmë të fitojmë zgjedhjet

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur në lidhje me koalicionin e arritur mes Partisë Demokratike dhe 13 partive të tjera opozitare ...

VIDEO/ Paloka: Më 25 prill përballemi me një qeveri që ka...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, drejtues politik i kësaj partie në qarkun e Durrësit, u shpreh sot gjatë një takimi me banorë të zonës...

VIDEO/ Vendi nën pushtetin e borës, dhjetra familje në çadra

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka sjellë në vëmendje familjet që jetojnë në çadra, ndërkohë që vendi është përfshirë nga reshjet e dëborës dhe...
WhatsApp DENONCO