E dielë, Mars 29, 2020
Etiketimet Paloka

Etiketim: Paloka

Paloka: Prioritet i Ramës dhe Ballës janë tenderat, koncesionet dhe PPP-të

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka reagon lidhur me tenderat e akorduar nga kryeministri Edi Rama në këto ditë, ku vendi është pushtuar nga...

“Nuk ka frikë virusin, por popullin”/ Paloka ironizon Ramën

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ironizoi sot Kryeministrin Edi Rama, pasi ky i fundit i shoqëruar nga drejtues të policisë dhe truprojat e tij,...

Paloka: Rama, fatkeqësi më e madhe se koronavirusi

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, përmes një postimi në rrjet, shprehet se fatkeqësia më e madhe që u ka rënë shqiptarëve nuk është koronavirusi,...

Rama ndaloi edhe ecjen në këmbë/ Paloka: Kryeministër qesharak

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së, ka reaguar ndaj masave të fundit të Qeverisë kundër përhapjes së koronavirusit, ku përfshihet edhe ecja në këmbë pas...

Paloka-Ramës: S’je bloger, ke përgjegjësi për njerëzit që jetojnë në kufijtë...

Pasi kryeministri Edi Rama doli në një lidhje live përmes ‘Facebook’ nga banesa e tij, ku qendron në izolim për shkak të koronavirusit, vjen...

Kallëzimi penal ndaj Berishës/ Paloka: Për tërheqje vëmendjeje, Tao gjeti punë

Nënkryetarii PD-së, Edi Paloka, ka reaguar ndaj kallzimit penal që deputetë të PS-së, depozituan në Prokurorinë e Përgjithshme, ndaj ish-Kryeministrit, Sali Berisha. Paloka shkruan se...

Opinioni paraprak i Venecias/ Paloka: Rama të reflektojë, ja kur rinisin...

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, i kërkon mazhorancës të reflektojë, pas publikimit të raportit paraprak të Venecias, që sipas tij, legjitimoi veprimet e...

Manifestimi/ Paloka-Ramës: Lexoje mirë, urrejtja ndaj teje mposhti frikën nga viruset

Edi Paloka, nënkryetar i PD-së, ka reaguar lidhur me manifestimin e djeshëm të thirrur nga Presidenti Ilir Meta, i cili i la një afat...

“Arrestohet botuesi, por jo Kajmaku”/ Paloka: Turp, i trajtojnë shqiptarët si...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar lidhur me mos-arrestimin e ish-Kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, nga policia. "Lënia në liri e Kajmakut të “rilindjes”...

“Koronavirusi është te porta, jemi në duart e Zotit”/ Paloka: Me...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka ironizuar deklarimet e zyrtarëve të qeverisë lidhur me masat e marra nga koronavirusi. Paloka shprehet se deklaratat e ministres...

“Qelbësirat rrëzohen”/ Thirrja e fortë e Palokës, ja foto që publikon

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, përmes një postimi në rrjet ka kujtuar 20 shkurtin 1991, ditë kur mijëra qytetarë të Tiranës, vërshuan nga Qyteti...

Deklaratat e Ramës në Mynih/ Paloka: Justifikoi Rusinë para takimit me...

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka reaguar ndaj deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, në Konferencën mbi Sigurinë në Mynih, sipas të cilit përsa kohë...

Paloka: Nuk bëjmë marrëveshje me kreun e qeverisë

Ish-deputeti i PD Edi Paloka i ftuar në studion e emisionit “Real Story” në “News 24” deklaroi se vendi ka nevojë për qeveri tranzitore,...
WhatsApp DENONCO