Vildane Zeneli deklaron ndarjen nga Joni, djali i Ardit Gjebreas

Modelja seksi Vildane Zeneli, tre muaj pasi u përfol për një lidhje me Jonin, djalin e producentit të njohur, Ardit Gjebrea, ka treguar se është beqare.

Vildane, në një postim të bërë në “Instagram”, është shprehur se aktualisht është ‘single’, por edhe nëse kjo do të ndryshojë, nuk do ta bëjë publike. Mesa duket, bërja publike e lidhjeve me apo pa dashje është kthyer në një fobi për personazhet e njohur, për faktin se pas kësaj diçka ndodh krejt papritur dhe lidhja merr fund.

LEXO EDHE  Gazetarja zbulon djemtë që janë “më të mirë” në seks, pozicioni që kërkon më shumë “punë”