Video/ Juventus me fat, një devijim i jep avantazhin ndaj Bologna-s

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Bologna-s në minutën e 15-të falë Arthur.Mesfushori bardhezi ka konkretizuar presionin e Juventus-it, duke gjetur golin me një gjuajtje nga jashtë zone.

Një gjuajtje që është devijuar nga Schouten, i cili ka nxjerrë jashtë loje portierin Skorupski.

LEXO EDHE  Lajm i mirë për Flick, ylli i Bayern-it mposht coronavirusin dhe rikthehet të stërvitet me skuadrën