Rakipi-Spiropalit: S´keni lënë gjë pa vjedhur

Gazetari Ylli Rakipi nuk ka ndaluar me akuzat e tij ndaj qeverisë së Edi Ramës. I ftuar mbrëmjen e së enjtes në ‘Çim Peka LIVE’, Ylli Rakipi dhe ministrja Elisa Spiropali janë përplasur jo pak herë gjatë emisionit.

Rakipi ka qenë i drejtpërdrejtë dhe i ashpër në deklaratat e tij.

LEXO EDHE  Sherr në një lokal në Tiranë, i riu dhe shoku i tij kanosin një person. Në telashe edhe biznesmeni

Gjatë debatit, ndërsa Elisa Spiropali po mburrej me arritjet e Rilindjes, Rakipi i është drejtuar se keni të drejtë sepse nuk keni lënë gjë pa vjedhur.

‘S’keni lënë gjë pa vjedhur’, i tha Rakipi, Spiropalit e cila nuk kishte se çfarë të thoshte.