E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Rakipi

Etiketim: rakipi

Rakipi: Ja pse Rama sulmon Metën, e kërcënon PS në 7...

Kryeministri, Edi Rama, e ka përqendruar diskursin e tij politik në këtë fushatë zgjedhore kundër presidentit Ilir Meta duke e pozicionuar këtë të fund...

Rama: Nuk ka oligarkë nëse më gjeni një iki/ Rakipi: Fushën...

Kryeministri Rama, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, është pyetur lidhur me oligarkët në Shqipëri dhe paratë publike...

Rakipi-Ramës: Pse mos shkosh ti në burg që ke 8 vjet...

Kryeministri Edi Rama, ka qenë i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në MCN TV, ku është diskutuar edhe për reformën në...

Nga akuzat për Metën, Bashën e mbrojtjen e SPAK, Rama përplaset...

Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e sotme në MCN Tv se LSI është sot një parti e papërdorshme për punë të mira. Rama tha...

Rakipi: Shumica e mediave janë b*thëlëpirëse të Qeverisë

Gazetari i njohur, Ylli Rakipi, i ftuar në Çim Peka LIVE, komentoi raportin e Parlamentit Europian, ku thuhet se kryeministri Edi Rama dhe mediat...

Rakipi-Spiropalit: S´keni lënë gjë pa vjedhur

Gazetari Ylli Rakipi nuk ka ndaluar me akuzat e tij ndaj qeverisë së Edi Ramës. I ftuar mbrëmjen e së enjtes në ‘Çim Peka...

Gazetari: Meta po luan për vete, u tentua asgjesimi i tij...

Gazetari Ylli Rakipi, në emisionin “Ilva Now” në Euronews Albania deklaroi se Presidenti Ilir Meta ka kapur momentin për të ndërhyrë në favor...

“Rama asgjësoi koalicionet me llumin në parlament”, gazetari: Hetja e Bashës...

Gazetari Ylli Rakipi, në një intervistë për “Ora News”, ka komentuar votimin e djeshëm të njëanshëm të kodit zgjedhor dhe situatën politike në vend. Rakipi...

Drejtori i “Magjistraturës”, Arben Rakipi, në konflikt interesi. Shkel “Reformën në...

Nga Boldnews.al Drejtori i Shkollës së Magjistraturës, Arben Rakipi, një prej Ekspertëve të Lartë të Reformës në Drejtësi, ka vendosur të sfidojë hapur paketën kushtetuese...

Rakipi: Po u numëruan votat, Rama s’merr mandat të 3-të. Mazhorancat...

Analisti Ylli Rakipi, i ftuar në Çim Peka LIVE, tha se nëse numërohen votat, Edi Rama nuk merr një mandat të tretë. Por shtoi ai,...

Ndryshimet Kushtetuese/ Rakipi: Rama nuk e preu në besë Bashën, sepse...

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në Tv T, ku ka komentuar ndryshimet Kushtetuese të njëanshme që mazhoranca kaloi...

Ylli Rakipi: Rama si çdo lider autoritar nuk e pranon idenë...

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TvT, ku ka komentuar mbledhjen e sotme të Këshillit Politik për reformën...

Rakipi: Rama i frikësuar dhe në panik, kërkon fitore në tavolinë

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në Tv T, ku ka komentuar përpjekjet e kryeministrit Rama për të zhbërë...
WhatsApp DENONCO