E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Spiropali

Etiketim: spiropali

Bozo-Spiropalit: Përmbaju më shumë, Rama nuk është Skënderbeu

Inxhinierja Luljeta Bozo, e cila do të kryesojë listën e PS-së për Tiranën, ka këshilluar Elisa Spiropalin, ministren e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin,...

Gjekmarkaj-Spiropalit: Jeni të dështuar, ti se di çfarë je

Në studion e “Open”, Elisa Spiropali debaton ashpër me analistin Agron Gjekmarkaj. Teska ajo ndërhyri në emission dhe përmendi kandidatin për deputet Mark Marku,...

Çfarë pafytyrësie, këta duan të vjedhin dhe 4 vite

Nga Belind Këlliçi Erion Veliaj dhe Elisa Spiropali kanë pësuar transformime që as kirurgjia plastike nuk i mundëson!!! Shikoni fotot e parapushtetit. Nuk dallon dot a janë...

Debati për përgjimet e antimafies/ Soko-Spiropalit: Po ti s´je roje porte...

Një pjesë e mirë e debatit në Çim Peka LIVE u përqendrua tek bumi i ndërtimeve në Tiranë. Bëhet fjalë për 4 milionë metra...

Përgjimet e anti-mafies/ Spiropali bëhet edhe prokurore: S´ka prova, zero me...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënie me Kuvendin, Elisa Spiropali, ka folur sot si një prokurore, ndërsa u shpreh se përgjimet e anti mafies italiane...

Rakipi-Spiropalit: S´keni lënë gjë pa vjedhur

Gazetari Ylli Rakipi nuk ka ndaluar me akuzat e tij ndaj qeverisë së Edi Ramës. I ftuar mbrëmjen e së enjtes në ‘Çim Peka...

Blushi tallet me Ballën: Je anëtar i ‘Spiropalizmit’, ja kush do...

Tedi Blushi, Zëdhënës i Presidentit të Republikës, deklaroi sot se deputetët e PS që kanë fyer dëshmorët nuk meritojnë përgjigje për akuzat që lëshojnë...

VIDEO/ Vasili i përvishet Spiropalit: Llumishte, e çmendur

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar në rrjetet sociale ndaj ministres së Shtetit, Elisa Spiropali, pas akuzave që kjo e fundit hodhi ndaj...

“E çmendura E”, ironia e Blushit për Spiropalin

Deklaratat fyese të ministres Elisa Spiropali ndaj Presidentit, në emisionin “Opinion”, kanë sjellë reagimin e Zëdhënësit të Ilir Metës, Tedi Blushi, duke e quajtur...

“Në fiskulturë e shtrin hapin, për opozitën se çan tr*pin!”/ Ironia...

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar ministren Elisa Spiropali, ndaj të cilës shpeshherë hidhen meme në rrjetet sociale. Dylgjeri ka zgjedhur të tallet me Spiropalin...

VIDEO/ “Jo, jo! Mos ma nxirr”, Spiropali përplaset me gazetarin: Pse...

Deputetja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali nuk e ka pritur mirë kur i është përmendur përplasja dhe deklaratat e ish-kryetarit të PS-së në Shkodër...

“Të shikoja si motrën e Gjergj Elez Alisë, jo si bajloz...

Analisti Agron Gjekmarkaj, i ftuar në emisionin “Open”, mbrëmjen e së enjtes, nuk ka kursyer batutat me ministren e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali. Gjatë...

Degjeneron debati/ Bushati-Spiropalit: Nuk shtyhet jeta me lavde gojore

Në Open në Top Channel po zhvillohen debate të shumta teksa po flitej në për hapjen e listave. Një tjetër debat u zhvillua mes Andi...
WhatsApp DENONCO