Kolarov mbërrin në Milano, do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore tek Interi

Aleksandër Kolarov ka mbërritur në Milano, për t’iu nënshtruar vizitave mjekësore tek Interi.

Sipas “Calciomercato.com”, mbrojtësi zbarkoi në Itali pas ndeshjeve me Kombëtaren e Serbisë në Ligën e Kombeve.

Serbi pritet të firmosë një kontratë 1-vjeçare dhe mbrojtësi do firmosë pasi të kalojë vizitat mjekësore.

LEXO EDHE  Bojkoti nuk ndalet/ Zbardhet skenari ekstrem që aplikohet në janar. Çfarë ndodhi me Ligën Profesioniste