A do të luajë Messi kundër Bayern? Ja përgjigjia e analizave

A do të luajë Messi ndaj Bayern Munchen në gjysëm finalen e Champions League?

Argjentinasi, në rastin e penalltisë për rezultatin 3-0 pati një përplasje të fortë në kavilien e djathtë me Koulibaly.

Vizitat mjekësore të kryera sot, nuk kanë evidentuar asnjë dëmtim të rëndë. Vetëm një goditje që nuk e vë aspak në rrezik për çerekfinalen kundër Bayernit.

LEXO EDHE  Arbitri jep penallti pasi mbyll ndeshjen, fitore e çmendur për United

“Pleshti” po kalon një formë shumë të mirë, teksa mbrëmjen e djeshme shënoi një gol, fitoi një penallti dhe ju anulua një gol pas një prekje të topit me dorë.