E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Bayern

Etiketim: Bayern

Pas eleminimit të Bayern nga Champions, cila është e ardhmja e...

Hansi Flick ka pranuar eliminimin nga Champions League, edhe pse ende i dhemb ai gol i tretë që pësuan në Munih në ndeshjen e...

“Nuk bën pjesë në planet e Bayern-it”, përgënjeshtrohet akordi mes anësorit...

Lucas Vasquez është një nga lojtarët që do të largohen nga Real Madrid në fundin e sezonit. 29-vjeçari i krahut të djathtë ndodhet në...

Në verë i mbaron kontrata, Bayern akord me anësorin e Real...

Lucas Vasquez mbyll kontratën e tij me Real Madrid në verë dhe çështja e rinovimit ka dështuar, çka do të thotë se ai do...

Bayern dhe Dortmund përplasen në merkato, adoleshenti austriak “çmend” rivalët

Yusuf Demir është vetëm 17 vjeç, luan si mesfushor ofensiv dhe është pjesë e Rapid Vienna. Pavarësisht moshës së re, adoleshenti i talentuar është kthyer...

Bayerni në sulm për mbrojtësin e Napolit

Liverpooli, që po kalon një krizë rezultatesh, është vënë në kërkim të një mbrojtësi për sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e ‘The Reds” kanë si...

Laporta nis nga puna, takohet me agjentin shqiptar të mbrojtësit të...

Pini Zahavi dhe Fali Ramadani, agjentët e David Alaba, ishin në Barcelonë javën e kaluar dhe u takuan me Joan Laporta, për të diskutuar...

Bayern tregon forcën, fitore spektakolare ndaj Dortmund. Lewa mposht Haaland!

Gjithçka nisi vrullshëm, me Erling Braut Haaland që shënoi pas vetëm 74 sekondash, duke i dhënë avantazhin ekipit të tij. Pa marrë veten mirë...

4 gola të shënuar, mbyllet pjesa e parë e Bayern-Dortmund. Ja...

Është mbyllur në barazim 2-2 pjesa e parë e supersfidës mes Bayern Munich dhe Borussia Dortmund. Miqtë befasuan vendasit teksa shënuan dy gola të shpejtë...

Video/ Bayern në shok, Haaland dyfishon rezultatin

Erling Haaland është i papërmbajtshëm. Sulmuesi norvegjez shënon golin e dytë ndaj Bayern Munchen duke befasuar bavarezët. Borussia shënoi golin e 0-2 në minutën e...

Fitore me përmbysje për Leipzig, skuadra e Nagelsmann s’i shqitet...

Leipzig ka triumfuar 3-2 përballë M’Gladabach. Ekipi udhëtues e nisi në mënyrë fantastike ndeshjen, ndërsa djemtë e Julian Nagelsmann reaguan në fraksionin e dytë,...

Video/ Lazio-Bayern, mbyllet pjesa e parë. Rezultati dhe statistikat!

Është mbyllur pjesa e parë mes Lazios dhe Bayern Munich, e vlefshme për fazën e 1/16-ve të Ligës së Kampioneve. Gjatë 45 minutave të para,...

Rikthehet magjia e Champions League, mësoni favoritët për fitimin e trofeut....

Mbrëmjen e sotme rikthehet Liga e Kampioneve, ku në orën 21:00 do të luhen dy ndeshje për fazën e 1/8-ve, Barcelona-PSG dhe Leipzig-Liverpool. Tashmë që...

Zyrtare/ Konfirmohet blerja e bujshme, Bayern firmos me talentin francez për...

Tashmë nuk ka më dilema. Dayot Upamecano është lojtari më i ri i Bayern Munchen. Ka qenë vetë klubi gjerman që ka konfirmuar firmën...
WhatsApp DENONCO