Automjeti përfshihet nga flakët, dyshohet për të lënduar

Një automjet është përfshirë nga flakët në afërsi të Ishmit në Durrës.

Nga raportimet e para dyshohet se ka persona të lënduar.

Nuk dihen rrethanat se si automjeti ka marrë flakë. Raportohet se drejt vendit të ngjarjes janë nisur dy zjarrfikëse, një nga Durrësi dhe një nga Fushë Kruja.

LEXO EDHE  ‘Do na zhdukin ...’/ Cako bën parashikimin e frikshëm: Në 2025-n Shqipëria do të ketë vetëm 500 mijë banorë