Fifi habit me deklaratën e fundit: Do lija muzikën për personin e zemrës, por tani jo, nuk ia vlen

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura në Shqipëri dhe ka ditur të na bëjë për vete me zërin e saj unik.

Së fundmi ajo realizoi një bashkëpunim të sekseshëm me Young Zerkan. Pas Young Zerkës, ajo është bërë bashkë me këngëtarin Ermal Fejzullahu dhe lajmin e ka dhënë vetë në një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në Instagram.

E pyetur se kur do të publikohet hiti i radhës, ajo dha përgjigjen e papritur: “Hiti i radhës që e di sigurt që osht Hit del n’tetor. A po kusho Ermal Fejzullahu”.

LEXO EDHE  Publikon fotografitë me sy të nxirë, çfarë i ndodhi blogeres 

Fifi është e angazhuar

shumë me muzikën në këtë periudhë, dhe po punon mjaft këtë sezon. Madje ajo ka treguar se para disa kohësh do të linte muzikën për personin e zemrës, por tani jo, nuk ia vlen të sakrifikosh për askënd përveç nënës dhe babait.