FOTO/ Rita Ora pushime topless në Ibiza

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka nisur pushimet.

Ajo është fotografuar nga paparacët teksa merrte rreze dielli, në shoqërinë e miqve dhe djalit misterioz të përfolur si i dashuri i saj i ri.

LEXO EDHE  Publikohet video kur Tayna këndonte këngën e Soni Malaj para se të bëhej e famshme!

Temperaturat e larta kanë bërë që Rita të tregojë më shumë seç duhet, duke u shfaqur topless.