Lajmi i Fundit/ Aksident në Pogradec, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Pogradec-Korçë. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Bold News, një automjet tip ‘Renault’ ka përplasur një motor.

Për pasojë, mësohet se është plagosur drejtuesi i këtij të fundit.

Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije, por mësohet se është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

LEXO EDHE  Vettingu i politikanëve/ Bardhi sqaron se si do të funksionojë nisma e PD

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.

Mësohet se drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.