E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Pogradec

Etiketim: pogradec

Ngritën skemë mashtrimi kompjuterik për të përfituar para, arrestohen gjashtë persona...

Një grup kriminal në fushën e krimeve kibernetike është shkatërruar në qytetin e Pogradecit, gjashtë persona janë arrestuar në total, një prej të cilëve...

Xhakolli i Pogradecit bën “bingo”, tender 8 mln euro me vetëm...

Nga Boldnews.al Një nga qarqet ku po përqendrohet Rilindja është Korça. Kryetarët e bashkive janë vënë "në rresht" në këtë prag fushate, teksa muajt e...

Drejtuesja dhe punonjësit me COVID-19, pas gjykatës mbyllet edhe Prokuroria e...

Pas gjykatës mbyllet edhe Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Pogradec. Shkak është bërë dalja pozitive me Covid-19 e drejtueses së kësaj Prokurorie dhe më pas edhe...

I shpallur në kërkim, arrestohet 42-vjeçari/ Ja për çfarë akuzohet

Policia e Pogradecit arrestoi një 42-vjeçar, i shpallur në kërkim prej muajit nëntor të 2020. Mësohet se A. K., banues në fshatin Velçan u vu...

FOTO/ Dëbora zbardh Pogradecin, pamje mahnitëse

Temperaturat shënojnë minus në pjesën më të madhe të vendit. Gjatë orëve të ardhshme meteorologët kanë parashikuar reshje dëbore, edhe në Tiranë. Por dëbora në...

I vendosën tritol në oborr/ Kush është pronari i banesës në...

Zbardhen të tjera detaje nga shpërthimi i tritolit në një banesë në Pogradec. Mëngjesit e sotëm, rreth orës 03:00, një sasi lënde plasëse shpërtheu...

Pogradec/ Kryemadhi takim me votues për herë të parë: Fokusi ynë,...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka takuar sot në Pogradec ata që votojnë për herë të parë më 25 prill. Kryemadhi kërkoi që të rinjtë...

Shpërthim me lëndë plasëse në oborrin e 53-vjeçarit në Pogradec

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në fshatin Starovë, Pogradec. Burime për mediat bëjnë me dije se lënda plasëse ka qenë vendosur në oborrin...

Pogradec, gjendet i pajetë një shtetas i huaj

Gjendet një shtetas i pajetë i huaj (Amerikan) në dhomën ku qëndronte në hotel në Tushemisht. Ai është transportuar në morgun e Pogradecit ndërsa do...

Mësues dhe nxënës, 10 të infektuar nga koronavirusi në Pogradec

Gjashtë raste pozitive janë regjistruar në një shkollë në fshatin Buçimas në Pogradec. 5 mësues, 1 sekretare, 1 sanitare dhe 3 nxënës kanë rezultuar së...

Aksident në Pogradec, humb jetën këmbësori

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar këtë mbrëmje. Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor në aksin Pogradec-Korçë. Aksidenti ka ndodhur saktësisht,...

VIDEO/ U dogj brenda banesës, ja kush është 42-vjeçari që humbi...

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë që tronditi mëngjesin e sotëm Pogradecin, ku një 42 vjeçar u dogj brenda banesës së...

Zjarr në banesë, humb jetën 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga flakët. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë në Pogradec. Ndërkohë grupi hetimor...
WhatsApp DENONCO