Video/ Zhbllokohet derbi i kryeqytetit, William ndëshkon Tiranën

Partizani ka kaluar në avantazh në derbin e kryeqytetit ndaj Tiranës e vlefshme për javën e 33-të në Kategorinë Superiore.

Sfida u zhbllokua në minutën e 76’ nga Ëilliam Kordeiro i cili ndëshkoi bardheblutë.

LEXO EDHE  Vuante nga diabeti dhe kishte nevojë për transplant të veshkave, vdes 33-vjeçarja e Formula 1