Meta, Rama dhe Basha takim në rezidencën e Yuri Kim

Të gjithë krerët e politikës shqiptarë janë bërë bashkë në rezidencën e ambasadores së SHBA-së, Yuri Kim.

Në takim kanë shkuar kryeministri Edi Rama, Presidenti Ilir Meta, kreu i PD-së Lulzim Basha dhe kryeparlamentari Gramoz Ruçi.

LEXO EDHE  Aksident i rëndë në Golem, dyshohet për disa të lënduar

Mediat raportojnë se  takimi është kërkuar nga Yuri Kim. Ende nuk dihet tema e këtij takimi.