Aksidenti në Pukë, humb jetën 1 shtetas / Emri

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë mesditë në Pukë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor “Qafë Mali-Bajram Curri”, te vendi i quajtur “Shkëmbi i Dardhës”.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

LEXO EDHE  ‘Nga shit-blerja e votave te patronazhimi’/ Misioni i SHBA në OSBE rendit problematikat e ‘25 prillit’: SPAK të hetojë krimet zgjedhore!

Nga të dhënat e para mësohet se ka ndërruar jetë shtetasi Mark Nika, rreth 70 vjeç.

Ndërkohë një grua dhe një fëmijë kanë shpëtuar për mrekullisht, duke arritur të dalin nga makina.