E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Puke

Etiketim: puke

Misteri i zhdukjes së biznesmenit italian në Pukë, dëshmitari që shkoi...

Teksa zhdukja e biznesmenit italian, Davide Pekoreli, vijon të jetë e mbushur me mister dhe hetimet dypalëshe nga prokuroria shqiptare dhe ajo italiane presin...

Vrasja e biznesmenit italian në Pukë, debate mes prokurorëve shqiptarë dhe...

Prokuroria e Pukës dhe ajo e Perugias kanë pista të ndryshme për zhdukjen e biznesmenit italian, Davide Pekoreli. Pala shqiptare është e bindur se djegia...

Zhdukja e biznesmenit italian në Pukë/ Policia fshehu djegien e makinës,...

Gjetja e mbetjeve kockore brenda një automjeti të djegur më 6 janar në aksin Reps-Gjegjan, ka ngritur dyshime se mund të ketë lidhje me...

Misteri/ Zhdukja e italianit në Pukë, do ekzaminohen eshtrat që u...

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Burime policore bënë me dije për ‘Neës24’ se në makinën e...

Fushë Arrëz-Pukë, linja e energjisë e stakuar

Situata nga reshjet e dendura të borës dhe akulli që ka përfshirë veriun e vendit kanë sjellë pasoja në furnizimin me energji elektrike në...

Aksident në Pukë/ Humb jetën inspektori i pyjeve dhe dy të...

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Pukë. Nga aksidenti ka humbur jetën Mark Ndou, inspektor pyjesh. 61-vjeçari ka ndërruar jetë pasi makina ka dalë...

Zgjedhjet e anëtarësisë së PD-së në Pukë e Vau i Dejës,...

Përfundon votimi i anëtarësisë në bashkitë Pukë, Malësi e Madhe dhe Vau Dejës ka përfunduar votimin për kandidatët, ndërsa pjesëmarrja varion nga 60 në...

Aksidenti në Pukë, humb jetën 1 shtetas / Emri

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë mesditë në Pukë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor “Qafë Mali-Bajram Curri”, te vendi...

Qëlloi me armë në ajër, arrestohet 23-vjeçari/ Çfarë ndodhi në Pukë

Një 23-vjeçar është arrestuar në Pukë, pasi ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Policia është njoftuar nga banorë të zonës, ndërsa është arrestuar...

Patën kontakte me një person të infektuar me Covid 19, mjekët...

Shtatë punonjës të Urgjencës në Pukë, që kishin pasur kontakte me një pacientë të infektuar me covid 19, kanë rezultuar negativ sa i përket...

Covid 19, regjistrohet rasti i parë në Pukë / Dyshime edhe...

Një qytetar nga Puka, i cili vuan nga probleme në mushkëri, ka rezultuar pozitiv me Covid 19. Ai mësohet se është transportuar me urgjencë drejt...

VIDEO/ Koronavirusi, ja si dezifektohen ambientet në vendlindjen e “pacientit zero”

Banorët e Pukës janë zgjuar sot në panik nga koronavirusi, teksa pesë anëtarë të një familjeje pukjane, që jeton në Tiranë, kanë rezultuar pozitiv...

Bashkia Pukë, tender 800 mijë USD pa garë për ujësjellësin

Nga Boldnews.al Bashkia e Pukës ka shpallur së fundmi rezultatet e një tenderi, me vlerë 700 mijë USD, për rikonstruksionin e ujësjellësit të qytetit”, në...
WhatsApp DENONCO