Testet për Covid-19, klubi i Tiranës mëson rezultatet

Të gjithë futbollistët e Tiranës kanë dalë negativë për coronavirus. Bardheblutë u detyruan t’u nënshtroheshin testeve ditën e sotme, pasi lojtari i Bylisit, Eridon Qardaku doli pozitiv me virusin famëkeq.

Testet u zhvilluan sot paradite në stadiumin “Selman Stërmasi” dhe fatmirësisht mësohet se të gjithë kanë dalë negativ.

LEXO EDHE  Për legjendën e Spanjës nuk ka dyshime, Messi apo Ronaldo? Mos i krahasoni, Leo është tjetër gjë!

Tani vëmendja e aspirantëve për titull kampion, përqëndrohet në transfertën kundër Luftëtarit, sfidë që zhvillohet nesër në orën 17:00.