Lali Erit i ‘plasin’ ujërat/ Ja si u përmbyt Tirana pas shiut të sotëm (FOTO)

Kanë mjaftuar vetëm pak minuta shi për të rrëzuar gjithë propagantën e rilindjes dhe të lali Erit të bërë gjatë ditëve me diell.

Fotot mëposhtë janë bërë në lagje të ndryshme të Tiranës, ku shihet se si rrugët janë bërë të akalueshme për makinat dhe jo më për njerëzit.

LEXO EDHE  Thirrja e fortë e ISHP: Evitoni sa më shumë përdorimin e kondicionerit

Edhe pse lali Eri dhe ushtria e tij e propagandës kanë trumbetuar me të madhe çdo ditë për rehabilitimin e kanaleve të ujërave të bardhe dhe të zeza, rehabilitimin e ujësjellësit, shiu i sotëm i nxori bojën.

Shihni foto dhe bëjeni vetë komentin: