“Largohu se je me virus… ik pi*dhu”/ Ben Blushi sherr me fqinjët: Po na dëmton banesat (VIDEO)

Një video e një debati mes Ben Blushit dhe disa qytetarëve është publikuar në mediat online.

CNA, që ka publikuar videon, shkruan se: “Blushi i shoqëruar nga vëllai i tij Martini janë konfliktuar me komshinjtë në Dardhë, për shkak se ish-ministri socialist ka kryer punime duke dëmtuar shtëpitë e komshinjve. Nëpërmjet një leje jo ndërtimore, ka filluar sistemin e një prone, për të cilën komshinjtë pretendojnë se nuk është e tij, por e ka përfituar në mënyrë të pa drejtë dhe nga punimet që po kryhen po iu dëmton pasuritë dhe pronat”.

Më poshtë, video dhe përplasjet e Ben Blushit me qytetarë, të cilëve iu drejtohet duke thënë: “Largohu se je me virus”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CNA.al (@cna.al) on

LEXO EDHE  Vetëvendosje, peticion për zgjedhje të reja