E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Ben blushi

Etiketim: ben blushi

Prokurori Karanxha kërkon mbrojtjen e KLP pas “sulmeve të padrejta nga...

Nga Boldnews.al Prokurori i Tiranës, Ervin Karanxha, kërkon reagimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë (KLP) pas asaj që ai e konsideron si “presion...

Përplasje me Ben Blushin? Salsano Rrapi largohet nga ‘Portokalli’

Moderatori i njohur Salsano Rrapi është larguar nga "Portokalli" bëjnë të ditur burime për CNA.al. CNA.al ka mësuar se Salsano Rrapi, një prej moderatorëve kryesorë...

(DOKUMENTET) Kallëzohet penalisht vajza e Ben Blushit, pronat në Korçë nën...

Dy pronat të paluajtshme në emër të vajzës së Ben Blushit dyshohet se janë përfituar përmes një kontrate noteriale jo të rregullt nga ana...

Dokumenti/ Ja si Ben Blushi grabiti 6 mijë m2 tokë në...

Pak javë më parë një dokument nga zyra e regjistrimit të pasurive Vlorë, tregonte sesi Ben Blushi, ish-deputet i PS, ish-kreu i LIBRA, ish...

Letra e biznesmenit për ambasadën amerikane: Blushi kërkoi 2 apartamente për...

Letra e biznesmenit Andon Dhima drejtuar ambasadës së SHBA-ve në Tiranë nuk është e vetmja. CNA.al do sjellë edhe të tjera materiale ekskluzive për raste denoncimesh...

“Largohu se je me virus… ik pi*dhu”/ Ben Blushi sherr me...

Një video e një debati mes Ben Blushit dhe disa qytetarëve është publikuar në mediat online. CNA, që ka publikuar videon, shkruan se: “Blushi i...

Baxhanaku i Blushit kandidat për Gjykatën e Lartë/ Pjesë e pasurisë...

Nuk është vetëm Ardian Dvorani njeriu që e lidh Ben Blushin me Gjykatën e Lartë. Është edhe baxhanaku i Ben Blushit, bashkëshorti i motrës...

Zbulohet pasuria 5 mln dollarë/ Ben Blushi bën vjehrrin miliarder

Pasuria e ish-politikanit dhe gazetarit, të kthyer së fundi në menaxher të një televizioni, Ben Blushi llogaritet të jetë me miliona e miliona dollarë....

Dosja e Blushit në SPAK/ Skandali me pronat në Tiranë dhe...

Ben Blushi, miliarderi i medias, dhe oligarku politikan me pasuri të çmendur, ëhstë përpjekur që të fshehë një pasuri 500 milionëshe, duke e deklaruar...

Zbulohen fijet/ Si u përdor Top Channel për të mbrojtur aferën...

Nga BoldNews.al Afera e inceneratorëve po zbulon dalëngadalë një aleancë, jo aq fluide, se sa interesash, ndërmjet Klodian Zotos dhe drejtuesve të një prej televizioneve...

Klodianët e inceneratorëve dhe Ben Blushi blejnë për 1.5 milion euro...

Një nga brandet e para dhe më të fuqishme në Shqipëri ka ndryshuar pronar. Tashmë “Lori Kafe” nuk do jetë më në pronësi të...

Sherri me Ben Blushin/ Florian Agalliu rrëfen detajet: Kur më cënohet...

Pak javë më parë u bë e ditur se Florian Agalliun nuk do e shohim më në ekranin e “Top Channel” si moderator i...

Fotot në Kryeministri/ Ben Blushi kërcënon mediat me paditë e Endri...

Nga Boldnews.al Ben Blushi, ish-deputet i PS-së, ish-ministër i Fatos Nanos në një nga qeveritë e tij, ish-mik me Edi Ramën dhe më pas ‘armik’...
WhatsApp DENONCO