Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ka të plagosur (Emri)

Pas Lezhës dhe Durrësit, ngjarjet kriminale vijojnë në vend. Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të Bunës në Shkodër, ku dyshohet se kemi të bëjmë me një atentat.

Nga të shtënat me armë zjarri ka mbetur i plagosur Gëzim Bici. Boldnews.al mëson se 30-vjeçari ka marrë një plumb në dorë dhe një në qafë. Aktualisht ndodhet në reanimacionin e Spitalit Shkodër, në gjendje të rëndë për jetën.

LEXO EDHE  Bizneset e drejtuara nga gratë në Shqipëri u dëmtuan rëndë nga tërmetet dhe pandemia