E hënë, Shtator 21, 2020
Etiketimet Arme zjarri

Etiketim: arme zjarri

Lajmi i Fundit/ Dy të plagosur me armë zjarri në Shkodër

Të shtëna ne armë zjarri raportohen në Shkodër. Bëhet me dije për se dy persona kanë mbetur të plagosur. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më...

Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në Lezhë.  Burime për mediat bëjnë me dije se persona ende të paidentifikuar...

Të shtëna me armë zjarri në një parking në Mullet, autori...

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Mullet. Personi i cili ka qëlluar mësohet se është larguar me një fuoristradë. Identiteti i...

Vrasja e Emiljano Ramazanit në Elbasan/ Gjendet arma e krimit, dy...

RENEA ka gjetur armën që u vra Emiljano Ramazani në Elbasan. Brenda servisit të familjes Manehasa, është gjetur pistoleta TT, me të cilën u...

Plagosja me armë zjarri në Burrel, 2 në pranga për moskallëzim...

Dy 2 persona janë vënë në pranga lidhur me ngjarjen e ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së datës 4 korrik, në Burrel,...

Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Durrës

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë pasdite në Durrës. Ende nuk raportohet për të lënduar nga ngjarja. Burime për mediat bëjnë me dije...

Dy viktima dhe një i plagosur, si ndodhi atentati me armë...

Mëngjesin e sotëm ka shkuar në 2, bilanci i viktimave nga atentati me armë zjarri i një nate më parë në Laç. Kujtojmë se...

Vrasje me armë zjarri në Laç, ngjarja në një hotel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Laç. Sipas informacioneve paraprake, ndaj një personi është qëlluar me armë zjarri duke e lënë...

Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, dy...

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë mbrëmje në Kurbin, pranë Urës së Drojës. Të plagosur mësohet se kanë mbetur A.M., 50 vjeç...

Pista e parë e hetimit/ Konflikti i pronësisë që solli plagosjen...

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga ngjarja e Shkodrës ku mbeti i plagosur me armë zjarri Gëzim Bici. Dyshohet se ngjarja ndodhi...

Lajmi i Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, ka...

Pas Lezhës dhe Durrësit, ngjarjet kriminale vijojnë në vend. Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të Bunës në Shkodër, ku dyshohet...

Detaje nga ngjarja në Laç/ 19-vjeçari u vetëplagos me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Laç. Sipas informacioneve paraprake, një person është vetëplagosur me armë zjarri. I plagosuri është 19-vjeçari...

“Me armë zjarri në lokal”, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia mëngjesin e sotëm në Durrës, pasi mbante armë zjarri pa leje. Sipas informacioneve paraprake, një qytetar ka denoncuar...
WhatsApp DENONCO