Rama i dërgon mesazh, Stresi: O skizofren, ik se të… (Foto)

Reperi i njohur Stresi ka ndarë në rrjete sociale, mesazhin e marrë nga kryeministri, Edi Rama. Ditën e djeshme, një mesazh ka shkuar në celularët e shqiptarëve, në të cilin shkruante se duhet të lani sa më shpesh duart dhe të qëndroni në shtëpi.

Ky mesazh ka mbërritur dhe në telefonin e Stresit, që nuk e ka pritur aspak mirë. Reperi dihet prej kohësh që është në ‘një luftë’ të hapur me kryeministrin Rama, dhe nuk le vend pa e treguar këtë.

LEXO EDHE  Eminem u bën “diss” me këngën e re të gjithë personave që nuk vendosin maskë (Video)

Reperi ka ndarë mesazhin e Edi Ramës me një mbishkrim, duke iu kundërpërgjigjur kryeministrit: “Po kë do përqafosh ti more skizofren. Bohu gati me ik se të erdhi ora, lej përqafimet e mashtrimet”.