Ra në depresion pas lindjes/ Moderatorja: E frikshme, s’e besoja që bebi ishte i imi!

Moderatorja bukuroshe, Genta Cana, e ftuar në “ftesë në 5” me Bieta Sulon, foli për dasmën madhështore me partnerin e saj si edhe eksperiencën si nënë e re.

Genta, me sinqeritetin më të madh, pranoi se periudha pas lindjes së vajzës nuk kishte qenë aspak e lehtë për të. Ajo tregoi se kishte kaluar depresionin postpartum dhe ishin dashur rreth një muaj e gjysmë që të dilte nga ajo gjendje.

LEXO EDHE  Jennifer Aniston kërkon një të dashur që nuk është i famshëm, ja kriteri që duhet të plotësoni

“Ka qenë ndjenja më e bukur në botë, por njëkohësisht ka qenë edhe e frikshme… Gjithë ato pyetje në mendje që nuk të linin rehat. Në një çast e shihje bebin e vogël dhe thojë ‘uau a është e imja’. Edhe sot e kësaj dite nuk të besohet që është një krijesë e krijuar nga vetë ti” – tregoi ajo.