Detaje/ Të shtënat me armë zjarri në Rrëshen, krim i dyfishtë, viktimat motër e vëlla

Dy persona kanë mbetur të vdekur këtë mbrëmje në Kodër Rrëshen. Sipas raportimeve në media, bëhet me dije se dy viktimat janë motër e vëlla.

Ende nuk dihen identitetet e tyre, por mësohet se policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit të dyfishtë.

LEXO EDHE  PD i përgjigjet Ramës me fjalët e mikut të tij Tony Blair: Gjithçka lidhet me testet

Policia dhe grupi hetimor kanë ngritur pika kontrolli për të bërë të mundur kapjen e autorit/ëve.

LEXO EDHE: 

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, një i plagosur