“Plehrat biznesi i partisë”/ Berisha publikon videon me gënjeshtrat e Ramës

“Në çdo fjalë një gënjeshtër”, është dixhitura e një videoje të publikuar në rrjet nga ish-Kryeministri Sali Berisha. Video e publikuar përmban deklaratat e Kryeministrit Edi Rama që premtonte se do të ndalte importin e mbetjeve në Shqipëri, ndërkohë që në portin e Vlorës u bllokua një sasi me lëndë, që u dyshua se ishte kancerogjene.

LEXO EDHE  Përballja me pandeminë/ Ndryshimi mes hajdutit të votave dhe liderëve politikë

Berisha shkruan në rrjet se “plehrat janë biznesi i partisë”.