E dielë, Mars 29, 2020
Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

“Kufizimi i testimeve për Covid 19, kriminal”/ Berisha: Rama po mbron...

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se testimi i kufizuar është një praktikë kriminale. Sipas tij, qeveria po kundërshton në mënyrë çnjerëzore urdhrin e OBSH. “Testimi i...

“Gjashtë të shëruar janë mjekë”/ Berisha dënon “mungesën e transparencës” dhe...

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një reagim në rrjetet sociale, ka dënuar me ashpërsinë më të madhe, atë që ai e ka quajtur mungesë transparence...

VIDEO/ Ja pse Rugova qëndroi në Prishtinë gjatë bombardimeve, Berisha zbardh...

Adnan Merovci, bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, ka sjell një rrëfim të padëgjuar të ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, për...

“Testimi i kufizuar është krim”/ Berisha: Vetëm karantina nuk na mbron...

Ish-Kryeministri Sali Berisha e konsideron krim dhe dhunim të ligjeve ndërkombëtare aplikimin e metodës së testimeve të kufizuara. Berisha shkruan në një postim në rrjet...

“Dy Luigjët”/ Berisha akuza Soreca-s: Ke lënduar opozitarët që përfaqëson Basha

Ish-Kryeministri Sali Berisha i është rikthyer akuzave ndaj Ambasadorit të BE, Luigi Soreca, ndërsa si shkak i akuzave është bërë fshirja nga profili në...

“Po për Shqipërinë është ‘po’ në thonjëza! Realisht një SNUK!”/ Reagimi...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar me një koment të gjatë në rrjetet sociale lidhur me vendimin e Këshillit të Ministrave të Jashtëm të BE...

Shqiptarët e braktisur jashtë kufinjve, Berisha thirrje Kryqit të Kuq Ndërkombëtar...

"Shtetasit shqiptarë jashtë Shqipërisë, si qytetarët e një vendi pa Shtet! Thirrje, Kryqit të Kuq Ndërkombëtar!". Kështu shkruan ish-Kryeminisri Sali Berisha në rrjetet sociale, duke...

Koronavirusi/ Berisha: E paralajmërova para se të vinte, në Shqipëri shteti...

Përpara se koronavirusi të vinte në Shqipëri, ish-kryeministri Sali Berisha publikoi një status në rrjetet sociale, ku paralajmëronte se epidemia ishte te porta dhe...

“Falsiteti i masave të Qeverisë për dezifektimet” / Berisha publikon denoncimin...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një inxhiniereje kimiste, e cila denoncon atë që konsiderohet si "falsiteti i masave të Qeverisë për dezinfektimin...

Denoncimi/ Berisha publikon mesazhin: Tre raste me Covid 19 mbahen të...

Sot u raportuan se tre banorë të Korçës, një 33 vjeçar dhe dy pacientë të tjerë, burrë e grua, ishin infektuar me Covid 19. Të...

“Çalët u dorëzuan si Alizoti i Xhafës!”/ Berisha reagon për operacionin...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ndaj operacionit të djeshëm të Policisë së Shtetit që çoi në arrestimin e dy vëllezëve , të dyshuar për...

Masat për covid 19/ Berisha: Ja çfarë do të bëja nëse...

Ish’kryeminsitri Sali berisha deklaroi se nëse do të ishte kryeminsitër në këtë situatë të vështirë, gjëja e parë që do të bënte është anulimi...

Koronavirusi/ Berisha: Ja çfarë duhet të bëjmë për të ngadalësuar virusin

Ish-kryeministri Sali Berisha duke folur me ‘Skype’ me emisionin 360 gradë, u bëri apel shqiptarëve që të zbatojnë me përpikmëri masat, pasi vetëm në...
WhatsApp DENONCO