Zidane i habit të gjithë, sa surpriza në formacionin e Realit

Real Madrid pret Sociedadin në “Bernabeu” për çerekfinalet e “Copa del Rey”. Në kuadër të takimit, numri një i stolit madrilen ka zgjedhur formacionin titullar, ku ka shumë surpriza.

Padyshim befasia më e madhe është Brahim Diaz, i cili do të luajë si titullar, së bashku me James Rodriguez. Në mbrojtje ka ndryshime po ashtu, ku do të luajë Militao, Nacho, Marcelo dhe Sergio Ramos, me Varane dhe Mendy që ulen në stol.

LEXO EDHE  “Lojërat Olimpike do të zhvillohen edhe nëse nuk ka një vaksinë”