Bylis-Partizani, publikohen formacionet zyrtare

Luhet në orën 13:30, në Ballsh, ndeshja mes Bylisit dhe Partizanit

Vendasit e Bylisit vijnë në këtë përballje, pas 2 disfatash radhazi, teksa do të tentojnë të rikthehen te rezultatet pozitive. Nga ana tjetër të kuqtë e Lerdës, udhëheqin kampionatin me diferencën +4 nga ndjekësit e Kukësit.

Të dy trajnerët kanë bërë publike edhe formacionet zyrtare që skuadrat do të zbresin në fushë. Ndërkohë për sa i përket Esat Malës, futbollisti nuk ndodhet as në stol.

LEXO EDHE  Video/ Gol i rrallë në Angli, portieri shënon nga porta në portë

FORMACIONET ZYRTARE:

Bylis: Hidi, Goxhaj, Bicaj, Peposhi, Ndreca, Barjamaj, Mëllugja, Hadroj, Murataj, Odirah, Guindo.

Partizani: Hoxha, Belica, Boldor, Trashi, Idrizaj, Broja, Telushi, Melo, Çinari, Asani, Bardhi.