E dielë, Tetor 17, 2021
Etiketimet Formacionet

Etiketim: formacionet

Finalja e Ligës së Kombeve, Spanja dhe Franca zbardhin formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 20:45, Spanja dhe Franca do të ndeshen në finalen e madhe të Ligës së Kombeve. Të dyja skuadrat vijnë me moral...

Kualifikueset e Botërorit/ Gjermani-Rumani, publikohen formacionet zyrtare

Duke filluar nga ora 20:45, 22 skuadra do të zbresin në fushë në prag të sfidave të eliminatoreve te Botërorit “Katar 2022”. Mbrëmja do të...

Atletico Madrid- Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

Jemi vetëm disa minutat larg ndeshjes më të rëndësishme të kësaj në La Liga, ajo mes Atletico Madridit dhe Barcelonës e cila do të...

Pak orë na ndajnë nga derbi i kryeqytetit, ja si pritet...

Dinamo dhe Partizani do përballen sot në 19:45. Për javën e katërt të Superligës, dy skuadrat do ndeshen në “Elbasan Arena”, me qëllimin për...

Bayern Munich-Dynamo Kyiv, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Bayern Munich-Dynamo Kyiv, e vlefshme për Grupin E të Champions League. Bavarezët do të synojnë fitoren e dytë në...

Champions/ Milan-Atletico Madrid, publikohen formacionet zyrtare

Do të luhet mbrëmjen e sotme në “San Siro” përballja e Grupit B të Ligës së Kampioneve mes Milanit dhe Atleticos së Madridit. Kuqezinjtë do...

Formacionet zyrtare/ Milan-Venezia, ja si rreshtohen skuadrat

Milani do të zbresë në fushë mbrëmjen  e sotme për tu përballur me Venecian në kuadër të javës së pestë të Serisë A. Kuqezinjtë vijnë...

Skënderbeu-Partizani, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Skënderbeu-Partizani, takim që starton në orën 16:45 në stadiumin “Skënderbeu”. Si Skënderbeu po ashtu edhe Partizani vijnë në këtë...

Champions/ Klasikja Liverpool-Milan, publikohen formacionet zyrtare

Mbrëmja e sotme do të rezervojë një superpërballje midis Liverpulit dhe Milani e vlefshme për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Kuqezinjtë rikthehen pas...

Supersfida Teuta-Partizani, njihuni me formacionet zyrtare

Pas pak pritet të ngrejë siparin kategoria Superiore për edicionin e ri. Ndeshja hapëse do jetë ajo mes Teutës dhe Partizanit. Janë bërë publike formacionet...

Poloni-Shqipëri/ Zbardhet 11-shja titullare, ja si rreshtohen kuqezinjtë

Shqipëria luan ndaj Polonisë në transfertë, duke filluar nga ora 20:45, në ndeshjen e vlefshme për Grupin I të kualifikueseve të Botërorit “Katar 2022”. Kuqezinjtë...

Kualifikueset e Botërorit/ Gjeorgji-Kosovë, publikohen formacionet zyrtare

Kosova do të luajë sot në Batumi kundër Gjeorgjisë në kuadër të Grupit B të eliminatoreve për Botërorin 2022 në Katar. Dardanët nuk kanë asnjë...

Champions/ PSG-Barcelona, “yjet” zbresin në fushë. Ja si rreshtohen skuadrat

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Paris Saint Germain – Barcelona, e vlefshme për 1/16 e UEFA Champions League. Kujtojmë që ndeshja e parë ka...
WhatsApp DENONCO