Këngëtari i njohur lë turneun dhe vjen në Shqipëri të japë ndihmën e tij

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka lënë turneun e tij për të cilin ishte përgatitur prej kohësh dhe ka vendosur të vijë në Shqipëri.

Këngëtari ka vizituar Bubqin, ku edhe ndihmoi familjet në nevojë, ndërsa shprehet i lumtur që kishte rastin të ndihmojë.

“Padyshim që ia vlejti të vi ne shqiperi për të parë se çfarë kishte bërë tërmeti edhe me ndihmën e miqve dhe familjes time për të mbështetur të paktën disa familje. Na jena njo”, shkruan këngëtari krah fotove e videove të publikuara në Instagram.

 

LEXO EDHE  FOTO nga karantina/ Eranda Libohova ‘zhvishet’ dhe merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë