Labinot Tahiri zbulon vlerën që siguroi për të prekurit nga tërmeti/ “I mblodha për Shqipërinë!”

Shumë artistë nga shqipëria apo kosova kanë qenë në mbështetje të vazhdueshme për të prekurit nga tërmeti gjatë këtyre ditëve të zeza.

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri përmes një  postimi në rrjetet sociale ka treguar se për këtë rast tragjik që preku Shqipërinë  mëngjesin e 26 nëntorit, ai ka mbledhur 10 mijë euro në mënyrë  që t’iu vijë në ndihmë të prekurëve nga tërmeti, në Durrës, Thumanë dhe Lezhë.

NJOFTIM I MIRË!!

LEXO EDHE  Bieta Sulo feston ditëlindjen në karantinë, merr një surprizë të këndshme (Foto)

10.000 Euro i mblodha për Shqipërinë!

Radha e tretë qysh nga rasti vershimeve në Shkodër, ku së bashku me Shqiptarët gjithmonë u mobilizuam!

Po ashtu 2000 € premtova që do i ndaj pêr familjen Abazi në Gjilan, ku nesër do ua dergoj në llogarinë e tyre, këtë e thash edhe në emisionin; “Një kafe me Labin!

Faleminderit për përkrahjen nga të gjithë!

Zoti ju bekoftë.

Vazhdojmë me rastet e rënda në Kosovë që quhet LEUKEMIA E KANCERI E TË TJERA……dhe fëmijët që na presin që t’i shërojmë…!

Zoti e baft mirë.

Labi-FKSH