Po iku Cakaj nga detyra, do ta marr te kopshti im se më ka ngel…/ Ironia e Dylgjerit

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar ministrin e Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj.

Reagimi i Dylgjerit duket se ka lidhje me faktin se në interpelancën në Kuvend lidhur me rastin e Alvin Berishës, ku ishte thirrur ministri i Jashtëm, pyetjeve iu përgjigj Elisa Spiropali, ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin.

LEXO EDHE  Letra e Dades dhe socialistëve, ku kërkohen ndryshime në parti, Spiropali: Nuk më intereson fare!

“Po iku Cakaj nga detyra, do ta marr te kopshti im se më ka ngel një uturak bosh…”, shkruan Dylgjeri në një reagim në rrjet.