E dielë, Mars 29, 2020
Etiketimet Cakaj

Etiketim: cakaj

Cakaj në një avion me mjekët shkon në Romë për të...

Së bashku me mjekët që janë nisur drejt Bergamos, ka udhëtuar edhe Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj. Në fakt Cakaj ka tjetër...

Gylenistët, Cakaj dhe shtëpitë e falura të Erdoganit

Nga Boldnews.al A vlen ekstradimi i një Gylenisti, sa disa banesa të ndërtuara falas nga qeveria turke e Rexhep Taip Erdogan? Nëse do të ishte...

Vizita e Kurtit/ Detajet nga ceremonia, Gent Cakaj i qeshur, Besa...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka nisur vizitën e parë zyrtare në Tiranë, që nga momenti që mori zyrtarisht detyrën. Kurti u prit në një...

Ndryshime në Qeveri? Çfarë ndodh me Cakajn, Braçen e Ahmetajn…

Marrja e Presidencës së OSBE-së nga Shqipëria ka shkaktuar çarjen pa kthim të kabinetit qeveritar. Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj nuk e...

Pse Rama zgjodhi Bushatin dhe jo Cakajn për t’a përfaqësuar në...

Një vit pasi e larguan nga qeveria, pushimet e Ditmir Bushatit kanë marrë fund. Me të njëjtën lehtësi që e hoqi nga drejtimi i...

Cakaj “hakmerret” ndaj Ramës: E quan Kryetar në detyrë…

Gent Cakaj, ministri në detyrë i Punëve të Jashtme, ka gjetur momentin për t’u hakmarrë ndaj Kryeministrit Edi Rama, i cili njiherazi zyrtarisht është...

Largimi i Cakajt? Vasili: Moment humoristik, do hiqej asgjëja!

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili e konsideron një moment humoristik, faktin nëse Rama do të largonte Gent Cakajn nga posti i Ministrit të Jashtëm...

Ironia e Dylgjerit/ MiniCakaj i përgjigjet Presidentit për mini-Shengenin

Gazetari Ylli Dylgjeri vijon ironizimet ndaj Gent Cakajt, ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme. Dylgjeri madje ka përdorur tekstin e një kënge të hershme...

Fyen gjuhën shqipe/ Arben Plaku: Cakaj duhet burgosur, por burgim më...

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, pothuajse në ccdo fjalim të tij, shfaq probleme të theksuara me gjuhën shqipe. Edhe pse Kryeministri Edi Rama,...

Gent Cakaj s’njeh xhentilesë, e moshuara i hap derën e Benzit...

Teksa ndodhej në Bratislavë, pasi Shqipëria mori sot zyrtarisht Kryesinë e OSBE-së, Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj nuk është treguar aspak kavalier...

Recitali i Gent Cakaj/ Dylgjeri ironizon të preferuarin e Ramës

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar Gent Cakajn, zv.ministrin e Jashtëm, i cili sot organizon një konferencë në të cilën do të flasë vetë në...

U dënua nga autoritetet malazeze pse valëviti flamurin shqiptar, Rama e...

Ilir Domnori nga Shkodra u dënua nga autoritetet e Malit të Zi pasi valëviti flamurin shqiptar në ditën simbolike të Gështenjës në Krajë, më...

Muç Nano shpërthen ndaj Cakajt: Nëse nuk ka problem me ekuilibrin...

Agjenda e konferencës mbarëkombëtare që do të mbahet më 25 nëntor ka tërhequr vëmendjen e drejtuesit të emisionit “Provokacija” në Abc News, Mustafa Nano....
WhatsApp DENONCO