Ish-deputeti i PS ironizon Ramën: Kush është në parlament, qentë apo…

Ish-deputeti socialist Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, lidhur me deklarimet e tij kundrejt deputetëve.

“Kush është në parlament?

Sipas Ramës qentë dhe pulat ! Sipas televizionit italian RAI 3 mafiozet e pastrimit të parave ! Kësaj i thonë Rilindje”, shkruan Sherifi.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Dy viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri

Elmaz Sherifi ka qenë ndër figurat qendrore në Partinë Socialiste për vite me rradhë, gjatë kohës kur kjo parti drejtohej nga Fatos Nano.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here