Ish-deputeti i PS ironizon Ramën: Kush është në parlament, qentë apo…

Ish-deputeti socialist Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, lidhur me deklarimet e tij kundrejt deputetëve.

“Kush është në parlament?

Sipas Ramës qentë dhe pulat ! Sipas televizionit italian RAI 3 mafiozet e pastrimit të parave ! Kësaj i thonë Rilindje”, shkruan Sherifi.

LEXO EDHE  ‘Asnjë garë s’është më fisnike se ajo e dijes”/ Berisha urim të përzemërt për fëmijët

Elmaz Sherifi ka qenë ndër figurat qendrore në Partinë Socialiste për vite me rradhë, gjatë kohës kur kjo parti drejtohej nga Fatos Nano.