E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Sherifi

Etiketim: sherifi

Thirrja e socialistit të njohur/ Rama, ndal dhe kthehu prapa. Kujdes...

Një nga figurat e njohura në Partinë Socialiste, ish-deputet dhe ish-ministër, Elmaz Sherifi, i ka drejtuar një thirrje kryeministrit Edi Rama për t’u ndalur...

Ish-deputeti i PS: Po shkohet drejt konfliktit civil, ja kur bashkëpunoi...

Elmaz Sherifi, ish-deputet i PS-së dhe ish-ministër në qeveritë e Fatos Nanos, përmes një komenti në rrjetet sociale ka reaguar mbi krizën politike në...

Ish-ministri i Nanos: Kot mundohemi për zgjedhje demokratike, tradita sulltanore…

Elmaz Sherifi, ish-deputet dhe ish-ministër në qeveritë socialiste, përmes një komenti në rrjetet sociale e cilëson si traditë sulltanore atë që po ndodh në...

Rama do hyjë në histori për shumë rekorde/ Ish-deputeti i PS...

Ish-deputeti socialist Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjet, shprehet se kryeministri Edi Rama do të hyjë në histori për shumë rekorde. Sherifi shkruan se...

Ish-ministri socialist thirrje të fortë Ramës/ Duhet marrëveshje politike, sa më...

Ish-deputet dhe ish-ministër në qeveritë socialiste, Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjet i ka sugjeruar mazhorancës që të kuptojë sa më shpejt atë...

Themeluesi i PS ironizon Ramën/ Çudi që zyrtari amerikan nuk do...

Elmaz Sherifi, themelues i PS-së dhe për disa vjet deputet dhe ministër në kabinetet e socialistëve, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama lidhur me ‘opozitën...

Ish-ministri socialist thumbon Ramën: Kjo është opozita e re, po zgjedhje...

Elmaz Sherifi, ish-deputet i PS-së dhe një prej ish-ministrave të saj, ka komentuar situatën politike në vend . Sherifi ironizon përpjekjet për krijimin e opozitës...

Ish-deputeti i PS ironizon Ramën: Kush është në parlament, qentë apo…

Ish-deputeti socialist Elmaz Sherifi, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, lidhur me deklarimet e tij kundrejt deputetëve. "Kush është në...
WhatsApp DENONCO