Sherr masiv në Tiranë, ja çfarë bën policia…

Disa persona janë përfshirë në një sherr, ku nuk ka munguar edhe përdorimi i sendeve të forta. Ngjarja ka ndodhur në Kamëz, ndërsa policia ka proçeduar penalisht personat e përfshirë në këtë sherr.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.5, identifikuan, shoqëruan dhe proceduan penalisht, shtetasit e përfshirë në konflikt , konkretisht D.  Q., E. K., Z. C., dhe H. C.

LEXO EDHE  Kërcënuan 21-vjeçarin që të mos i kallëzonte në polici/ Arrestohen dy vëllezër

Nga veprimet e para hetimore rezultoi se në qendër Kamëz, për motive të dobëta, shtetasit E. K., Z. C., dhe H. C., janë konfliktuar me sende të forta me shtetasin D. Q., duke u dëmtuar në pjesë të ndryshme të trupit, konflikt i nisur nga shtetasi D. Q., më pare, bëri të ditur policia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here