E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet Tirane

Etiketim: Tirane

Erjon Veliaj justifikohet për trafikun/ Janë punë për të bërë, korsitë...

Kreiu i bashkisë Erion Veliaj justifikoi trafikun në Tiranë me punët që ai po bën, ndërkohë që për korsitë e biçikletave tha se do...

VIDEO/ U dëmtuan nga tërmeti, IKMT nis shembjen e 12 pallateve...

Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion në zonën e Valiasit, Tiranë, për shembjen e 12 pallateve. Sipas IKMT ndërtesat janë shpallur...

EMRAT/ Plagosja në “Astir”, shpallen në kërkim dy të tjerë, mes...

Plagosja e djeshme në zonën e “Astirit” në Tiranë, duket se po merr të tjera zhvillime. Mësohet se janë shpallur në kërkim gjithsej tre...

VIDEO/ 10 arrestime gjatë natës në Tiranë, ja çfarë ndodhi

Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar gjatë natës, 10 shoferë. Arrestimet ndodhën nga mbrëmja e datës 18 shtator deri në orën 01:00 të mëngjesit...

Naftëtarët organizojnë protestën në Tiranë: Na kanë vjedhur, janë tallur

Sindikata e bashkuar e naftëtarëve ka paralajmëruar mbajtjen e një proteste para Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë, në mbështetje të naftëtarëve të Ballshit që...

Studimi i BB, 10 % e popullsisë në Tiranë dhe 6%...

Banka Botërore analizoi së fundmi se 10 për qind e popullsisë në Tiranë dhe 6% e popullsisë në Durrës jetojnë aktualisht në ndërtesa me...

Lleshaj: Atentati me eksploziv në Tiranë, akt mafioz

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, pohoi mbrëmjen e sotme në "Open" se krimi i ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, është mafioz. Por Lleshaj tha...

Zbulohet “shënjestra” e atentatit në Tiranë/ Emri

Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini, raporton Abcnews. Ai është vëllai...

VIDEO/ Shpërthimi me tritol i automjetit, 1 person i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e shpërthimit të një automjeti. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Vasil Shanto. Shënjestra...

Kapen i arratisuri nga burgu, gruaja që nuk spiunoi partnerin dhe...

Policia e Tiranës ka arrestuar disa persona, mes të cilëve dy ishin në kërkim ndërkombëtar. Efektivët e policisë së komisariatit nr. 4 në kryeqytet...

Pret damarët e duarve, humb jetën 22-vjeçari në Tiranë/ Dyshimet

Një 22-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Tiranë. Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur te “Kodra e Priftit”. 22-vjeçari A.M...

I vuri zjarrin pyllit në Vaqarr, arrestohet 57-vjeçari/ Detajet

Policia arrestoi një 57-vjeçar, i dyshuar si autor i zjarrvënies në fshatin Prush, Njësia Administrative Vaqarr, në Tiranë. Sipas policisë, I.A., 57 vjeç, u...

FOTO/ Urbanët e Tiranës plot, nuk zbatohen masat anti-Covid

Ndërsa autoritetet shëndetësore po kërkojnë me forcë ruajtjen e distancimit social nga qytetarët për të shmangur infektimin komunitar nga Covid-19, duket se kjo është...
WhatsApp DENONCO