Habit Xhelal Mziu, vini baste do të fitojë Teuta

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i ftuar dje në mbrëmje në emisionin “Fair-Play” në “News 24”, ka thelluar akuzat, ndërsa ka bërë parashikimin se Teuta do të fitojë kundër Laçit javën e ardhshme.

Ai ka bërë me dije se kjo ndeshje do të kuotohet edhe në baste.

LEXO EDHE  Shtimi i rasteve më Covid/ Meta thirrje Ramës: Rrit buxhetin për shëndetësinë

“Teuta do të fitojë kundër Laçit javën e ardhshme. Kjo sfidë do të kuotohet edhe në bastet sportive dhe ftoj të gjithë ata që luajnë baste, të vendosin fitoren e Teutës”, – u shpreh Mziu.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here