E dielë, Korrik 5, 2020
Etiketimet Xhelal Mziu

Etiketim: Xhelal Mziu

Përplasjet “show” për PPP/ Xhelal Mziu i PD i dha koncension...

Nga BoldNews.al Kontrata për shërbimin e pastrimit të Kamzës është një ndër ato shembuj tipik kur përplasjet politike pozitë-opozitë për koncensionet dhe Partneritetin Publik-Privat (PPP),...

Habit Xhelal Mziu, vini baste do të fitojë Teuta

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i ftuar dje në mbrëmje në emisionin “Fair-Play” në “News 24”, ka thelluar akuzat, ndërsa ka bërë...
WhatsApp DENONCO