Punime në autostradën Tiranë-Durrës, radha e makinave 4 km, autoritetet nuk njoftojnë

Autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar mesditën e sotme, duke krijuar një trafik tejet të rënduar.

Mësohet se shkak kanë qenë punimet që po kryhen në këtë aks, gjë që ka shkaktuar radhë automjetesh prej 4 kilometra.

LEXO EDHE  LSI-PD, Kryemadhi: Kemi një komunikim të jashtëzakonshëm dhe një marrëveshje parazgjedhore

Ndërkohë, instancat përkatëse nuk kanë njoftuar për punimet që do të kryheshin dhe për bllokimin e rrugës, duke shkaktuar kaos dhe stres tek qytetarët.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here