Shpërthen tritoli në Tropojë, nuk ka dëme materiale

Një sasi eksplozivi është vendosur në një Bar- Restorant në pronësi të shtetasit Ismail .M, banues në fshatin Bujan, Tropojë. Sapo është njoftuar nga salla operative e policisë së Tropojës se në vendin e quajtur “Ura e Bujanit” ka shpërthyer tritoli dhe si pasojë e tij nuk ka patur dëme në njerëz, vetëm dëme materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po kryen veprimet për zbardhjen e ngjarjes.

LEXO EDHE  VIDEO/ Vogëlushja shqiptare nga kampi në Siri me lot në sy: Dua të shkoj në Shqipëri!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here