E hënë, Maj 10, 2021
Etiketimet Zhupa

Etiketim: zhupa

VIDEO/ Frikë nga infektimet në fushatë? Ja çfarë thonë dy zyrtaret...

Vetmia është një fenomen gjithmonë e në rritje kryesisht tek brezat e rinj dhe femrat. Me pandeminë niveli i saj është rritur duke sjellë...

VIDEO/ Programi i PD për të rinjtë, Zhupa: 5 mln euro...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, përmes një postimi në rrjetet sociale, tregon se si plani i Kryetarit të PD, Lulzim Basha, do të ofrojë...

Dokumentet/ Ndërtimet te Liqeni, Zhupa: Do ngrihen kulla deri në 18...

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka miratuar zyrtarisht Planin e Detajuar Vendor për ndërtimet në zonën e parkut të liqenit artificial e...

Zhupa: Gjeneral Rama merr në mbrojtje ushtarin e tij të korrupsionit,...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama, se sipas saj ai ka marrë në mbrojtje Blendi Gonxhen. Ky i...

Dokumentet/ Gonxhe në 1 muaj mori 3 kategori shtesë patente nga...

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ka publikuar në rrjetet sociale, disa dokumente, që sipas saj, tregojnë se Blendi Gonxhe nga karrigia e drejtorit, për...

FOTO/ Veliaj shkatërron edhe fasadën e Ministrisë së Drejtësisë, Fusha “po...

Kryebashkiaku Erion Veliaj po ecën në gjurmët e Kryeministrit Edi Rama, i cili gjatë kohës që ishte ministër Kulture dhe më pas Kryetar i...

E denoncoi Boldnews.al, PD pyet sot Veliajn: Ku do shkojnë 26...

Ina Zhupa, Zëdhënësja e PD, ka reaguar sot lidhur me një denoncim të bërë rreth 1 javë më parë nga Boldnews.al, sipas të cilit...

Zhupa: Prokuroria të hetojë fshehjen e infektimit të edukatores së kopshtit...

Zëdhënësja e PD, Ina Zhupa, i ka bërë thirrje Prokurorisë që të hetojë fshehjen e infektimit të një punonjëse të kopshtit publik "4 Stinët",...

Dokumentet/ Zhupa: Veliaj po betonizon hyrjen e Liqenit me firmën ku...

Ina Zhupa, Zëdhënëse e PD, ka publikuar një seri dokumentesh, sipas të cilave, Erion Veliaj, po betonizon hyrjen e Liqenit, pikërisht aty ku është...

Publikoi emrat e vëllezërve Budina, Zhupa: Turp për Ramën, shkeli privatësinë

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ka reaguar lidhur me publikimin e emrave të vëllezërve Budina, si të prekur nga COVID-19, nga Kryeministri Edi Rama. "Turp...

VIDEO/ Zhupa: SPAK të hetojë Veliajn për milionat që paguan “Eco...

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ka kërkuar nga SPAK të hetojë për miliona euro që Kryebashkiaku Erion Veliaj paguan kompaninë Eco Tirana kur nuk...

“Masat kufizuese absurde”/ Zhupa ironizon Ramën: Çfarë bën virusi pas orës...

Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, i ka cilësuar si absurde, fashat orare të lëvizjes të vendosura nga qeveria, e cila lejon qarkullimin deri në...

PD: Rama nuk fali asnjë gjobë, vendimet ishin të paligjshme

Lidhur me vendimin e Edi Ramës për të falur gjobat ka reaguar zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa. "Rama nuk fal asgje! Gjobat, heqja e...
WhatsApp DENONCO