E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Buzhala: Përgjegjësi për humbjen e PS ka edhe Veliaj, është i...

Për gazetarin Berat Buzhala kryeministri Edi Rama e ka pasur të nevojshme të nxjerrë Erion Veliaj në deklaratë për shtyp dhe të flasë për...

Exit-Poll, disfatë e paimagjinushme e Erion Veliajt në Tiranë

Nëse ka një gjë të sigurtë ende pa u numëruar votat, ajo është se Eron Veliaj i ka dhuruar Partisë Socialiste disfatën më të...

“Fuksa na ulin, fuksa na ngrenë”, zbardhen mesazhet e Veliajt me...

Në kulmin e debatit lidhur me rolin e patronazhistëve dhe përdorimin e të dhënave personale të qytetarëve, duke i klasifikuar ata si mbështetës ose...

Turma e Veliajt sulmon fizikisht gazetarin e Ora News në Kavajë

Një takim elektoral i kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj në Kavajë u shndërrua në akte të mirëfillta dhune ndaj grupit të xhirimit të Ora...

Pa numra banesash, emra familjesh! Erion Veliaj, 9 mln euro për...

Nga Boldnews.al Pandemia dhe tërmeti po përdoren rëndom nga mazhoranca për zgjedhjet e 25 prillit. Duke pasur në dorë gjithçka, Edi Rama po synon që...

Paradite punë, pasdite heqim njerëzit nga puna…!

Nga Boldnews.al Lali Erin nuk e ndal më njeri në Tiranë, ka marrë aq hov sa nuk do jetë më në gjendje të zbusë hapin...

FOTO/ “Zhavorr elektoral”, banorët bllokojnë njerëzit e Veliajt dhe Ballukut

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demoktratike, Belind Këlliçi, ka akuzuar se po hidhet “zhavorr elektoral” në rrugët e kryeqytetit. Këlliçi thekson se banorët në...

Meta akuza Ramës e Veliajt: Po shfrytëzojnë rindërtimin për të prishur...

Presidenti Ilir Meta, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka akuzuar Kryeministrin Edi Rama dhe Kryebashkiakun Erion Veliaj se ata kanë nisur...

“Ujë i pijshëm në Tiranë!”, Lali Eri bën tender 20 mijë...

Nga Boldnews.al Një nga premtimet e hershmë të politikanëve në Shqipëri ka qenë "24 orë ujë të pijshëm". Partia Socialiste, megjithëse po bën plot 8...

FOTO/ Firmosi urdhërin për të nxjerrë nga zyrat FRD, vartësi i...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, denoncoi përmes rrjeteve sociale, një prej vartësve të Kryebashkiakut Erion Veliaj, i...

“Provokim i rëndë”, FRD i kthen përgjigje Bashkisë së Tiranës për...

FRD-ja i është drejtuar me një letër Bashkisë së Tiranës duke e quajtur një provokim të rëndë dërgimin e policisë bashkiake për të penguar...

VIDEO/ Basha: Nuk do të lejojmë që Rama-Veliaj t´u grabisin pronat...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar në rrjetet sociale ndaj Kryeministrit Edi Rama. Nëpërmjet një video të publikuar në faqen e tij zyrtare...

Me të rinjtë në Kashar, Këlliçi: Më 25 prill largojmë dyshen...

Drejtuesi politik i PD në Qarkun e Tiranës, Belind Këlliçi, zhvilloi një diskutim me të rinj në Kashar, në vazhdën e takimeve në zonat...
WhatsApp DENONCO