E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Veliaj

Etiketim: Veliaj

Inceneratori i Tiranës, Kryemadhi: U përjashtuan 4 bashki, Veliaj i dha...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, tha mbrëmjen e sotme në Opinion se për inceneratorin e Tiranës ka një seri shkeljesh. Kryemadhi tha se referuar dokumenteve...

VIDEO/ Këlliçi-Veliajt: Maskara, për llogari të kujt punon?

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, ka denoncuar sot atë që ndodh me banorët e kryeqytetit në Unazën...

Rastësi? Erion Veliaj kryebashkiak, kompania e vëllait qindrafishoi fitimet (dokumenta)

Nga Boldnews.al Kompania quhet “Gogel” shpk. Nga emri tingëllon si një prej atyre objekteve të vegjël sferikë që luajnë fëmijët. Por, kompania e Arbër Veliajt, vëllai...

Vokshi-Veliajt: Nuk e mbulon dot dështimin e Ramës me propogandë

"Dështimi i Edi Ramës me arsimin nuk mbulohet dot nga propaganda e Erion Veliajt, që do t’i zërë vendin Ramës, pas humbjes më...

Tabaku-Veliajt: Erion, mos mendo vetëm për klientët e xhepin e tyre

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, reagoi sot lidhur me akuzat dhe sulmet që Kryebashkiaku Erion Veliaj ka hedhur drejt opozitës. Tabaku shprehet se ndërkohë që Shqipëria...

Këlliçi: Rama-Veliaj ofrojnë vetëm projekte 3D për qytetarët, oligarkëve u japin...

Një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, Belind Këlliçi, ka denoncuar nga Ndroqi, propogandën dhe show e Qeverisë Rama, e cila...

Denoncimi/ Zhupa: Pallati i dëmtuar nga tërmeti, Veliaj e shembi pa...

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, ka bërë një denoncim tjetër nga zona e Kombinatit gjatë ditës së sotme. Një prej pallateve të dëmtuara nga...

“Tarracat e Gjelbra”/Dyshimet, ku shkuan 500 mln lekët e tenderit të...

Nga Boldnews.al Një njoftim promocional i “Tirana Bank” për sponsorizimin e projektit “Tarracat e Gjelbra” të Erion Veliajt, ngre pikëpyetje të forta mbi destinancionin final...

VIDEO/ Vasili-Veliajt: O mashtrues, gënjenedhe për ujin

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, e ka cilësuar kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn, një kryemashtrues që gënjen edhe për ujin. Vasili ka publikuar një video...

“Mëzezi i harruar nga bashkia”, Këlliçi: Reforma territoriale kënaqi orekset e...

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka zhvilluar një takim me banorët e Mëzezit, nga ku sulmoi reformën territoriale, e cila sipas tij kënaqi vetëm...

Tender fiktiv? Veliaj shpërndan fondin e pastrimit të Tiranës. Fusha merr...

Nga Boldnews.al Erion Veliaj ka mbyllur tenderin për pastrimin e tre nga katër zonat e Tiranës, nëpërmjet një procedure ku dallohet qartë se ka ekzistuar...

Shën Valentini dhe Lali Eri si Shën Kulla

Nga Boldnews.al Një dron propagande u ngrit nga Bashkia Tiranë për të treguar bardhësinë e dëborës, por duke e lidhur edhe me zemrat e kuqe...

Vasili: Rama-Veliaj, dy Ndragheta të konsoliduara të politikës

"Shqiptarët janë të mbërthyer sot në darën e 2 problemeve tepër të mëdha: pandemisë, që është në pikun e saj kritik dhe të motit...
WhatsApp DENONCO